اپلیکیشن های شیما کفش

languageselector.title

Damavand Damavand

رویه این کفش از پارچه واتر می باشد که باعث انعطاف پذیری رویه است و دور تا دور آن از اشبالت کار شده است گه باعث طول عمر بیشتر کفش می شود. زیره آن به دلیل اینکه در محیط هایی که دارای سنگریزه هستند پا آسیب نبیند نرم می باشد. این کفش مناسب برای کوهنوردی می باشد.

Availability: Out of stock
Old price: 1,250,000 ریال
Price: 950,000 ریال
products.fulldescriptions

کفش های کوهنوردی مخاطبان خاص خود را داراست. طرفداران این کفش به دلیل تردد در محیط های ناهموار علاوه  بر زیبایی و راحتی به دنبال استحکام کار نیز می باشند

کفش شیما با تکیه بر قدرت تولید خود با رویکرد مشتری مداری و تامین و حفظ رضایت مشتری و تلفیقی از هنر محصولاتی را ارائه می نماید که توانسته است رضایت بالایی را در ایران و کشورهای اطراف کسب نماید.

 افزایش روز افزون فعالیت ها و کارهای روزمره باعث می شود به ناحیه کمر و پا فشار بسیار زیادی وارد شود. از این رو استفاده از کفش های مناسب و استاندارد در بهبود این شرایط کمک می کند. بخصوص در نظر داشته باشید که ناحیه ستون فقرات و مفاصل پا که ایستادن ها و پیاده روی های طولانی با کفش های غیر استاندارد می تواند صدمات جبران ناپذیری را وارد کند. امروزه شغل های خاص و فعالیت های حرفه ای کاری و ورزشی نیازمند کفش های مناسب با شرایط است که از صدمات جبران ناپذیر جلوگیری کرده و باعث شادابی روزانه می شود.

Products specifications
Shoe's Upper Natural Ashbalt + Awnings
Outsole PU
Heel Height 3 Cm
Warranty 6 months to break the outsole
BETA